HSF LOGISTICS POLSKA- kierowca ce

Dodano: 2013-12-09

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą transportową, funkcjonująca w Polsce od 2007r. Zatrudniamy ponad 500 pracowników oraz dysponujemy taborem 200 samochodów ciężarowych. Specjalizujemy się w transporcie chłodniczym na terenie całej Europy Zachodniej.

Miejsce pracy: Nijmegen

Opis stanowiska:

Praca na terenie Unii Europejskiej w transporcie międzynarodowym w podwójnej obsadzie.
Więcej informacji m.malecka@hsf.nl lub 605737271

Wymagania:

Kierowca międzynarodowy z doświadczeniem w obsłudze naczepy typu chłodnia,
prawo jazdy C+ E,
zaświadczenie o ukończeniu kursu dokształcającego na przewóz rzeczy,
aktualne zaświadczenie o niekaralności,
minimum 1 rok udokumentowanej pracy jako kierowca powyżej 12 ton,
znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w stopniu komunikatywnym
badania psychologiczne i zaświadczenie lekarskie,
karta kierowcy.

Oferujemy:

stałe zatrudnienie na umowę o pracę,
terminowe płatności,
dowóz pracowników do Holandii.

Słowa kluczowe:

kierowca ce

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Milena Malecka
605-737-271

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Moje ogłoszenie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-gratka.info - Kontakt pod adresem e-mail: biuro@e-gratka.info - Realizacja: smart-point.pl

ogloszenia.e-gratka.info us.scutt.eu scutt.eu de.scutt.eu