Zastępca Kierownika Sklepu

Dodano: 2015-06-23

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: praca

SMYK
Smyk Sp. z o.o. jest niekwestionowanym liderem na rynku artykułów dziecięcych. W chwili obecnej posiadamy około 200 sklepów w Polsce, Niemczech, Rosji, Rumunii, Czechach  i na Ukrainie.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za organizację i funkcjonowanie sklepu, zgodnie ze strategią i standardami firmy.
Jeśli spełniasz powyższe wymagania i szukasz pracy pełnej wyzwań oraz możliwości rozwoju – zapraszamy do nas!
Prześlij swoje dokumenty aplikacyjne za pośrednictwem przycisku APLIKUJ

Czego oczekujemy:

Wyższego wykształcenia, najchętniej o profilu handlowym lub ekonomicznym (również licencjat)
Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku w branży handlowej
Rozumienia procesów biznesowych oraz zasad funkcjonowania sklepu
Dobrej organizacji czasu pracy
Bardzo dobrej znajomości MS Office
Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy:

Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Profesjonalny system szkoleń i programy rozwojowe umożliwiające podnoszenie kwalifikacji i dające możliwość awansu (m.in. Staże Managerskie)
Umowę o pracę (stałe wynagrodzenie połączone z systemem premiowym)
Pakiet socjalny ( m.in. świadczenia świąteczne dla pracowników i ich dzieci, dofinansowanie do letniego wypoczynku)
Bezpłatną prywatną opiekę medyczną w renomowanych placówkach

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o dołączenie klauzuli: wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (w rozumieniu ustawy z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych, DZ.U. z 1997 r., Nr 133, poz. 883 ).
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.

Słowa kluczowe:

Marketing/Reklama/Public Relations, Sprzedaż

Kontakt w sprawie ogłszenia:

SMYK

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie