PR manager/ content manager

Dodano: 2016-07-27

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: praca

Mediadem Consulting
Mediadem Consulting jest agencją doradztwa strategicznego i komunikacji zintegrowanej, działającą na rynku od 15 lat, specjalizującą się głównie w rynku nieruchomości.
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Tworzenie i realizowanie strategii public relations w ramach strategii marketingowej
Budowanie relacji partnerskich z mediami i Klientem
Opracowywanie artykułów i informacji prasowych
Zarządzanie wybranymi kanałami komunikacji, z uwzględnieniem zarówno mediów tradycyjnych, jak i internetowych, a także social mediów, blogosfery
Opracowywanie tekstów newsletterów B2B i B2C oraz materiałów na strony internetowe
Organizacja wydarzeń specjalnych
Prowadzenie projektów CSR - współpraca z NGO’ami
Raportowanie wyników prowadzonych działań do przełożonych w agencji oraz do Klienta wraz z analizą kierunków rozwoju projektów
Rozwój nowych projektów w agencji poprzez aktywne podejście do współpracy z obecnymi Klientami, a także pozyskiwanie nowych Klientów
Monitorowanie trendów rynkowych i stałe doskonalenie wiedzy w ramach organizacji uczącej się
Przestrzeganie standardów jakościowych

Wymagania:

Wykształcenia wyższego, najlepiej związanego z branżą
Minimum 3 lat doświadczenia popartego sukcesami, atutem będzie doświadczenie w pracy z branżą nieruchomości
Lekkiego pióra
Umiejętności organizacji eventów
Doświadczenia w pozyskiwaniu i utrzymywaniu relacji z Klientami

Wysokiej kultury osobistej i komunikatywności

Chęci do uczenia się i rozwoju
Orientacji na cel, samodzielności, rzetelności
Zdolności prowadzenia kilku projektów równolegle
Umiejętności tworzenia szczegółowych kosztorysów do projektów i ich rozliczania

Umiejętności pracy pod presją czasu

Umiejętności pracy w zespole

Znajomości pakietu MS Office w stopniu zaawansowanym
Znajomości języka angielskiego

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie
Pakiet medyczny
Inne zależnie od doświadczenia i osiąganych efektów

Słowa kluczowe:

marketing/reklama/public relations

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie