Stolarz tradycyjny (Belgia)

Dodano: 2016-12-01

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Dla naszego klienta, znanej belgijskiej firmy działającej w branży
stolarskiej, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Obowiązki:
• Produkcja mebli na zamówienie: stołów, mebli kuchennych i
łazienkowych, szuflad, blatów kuchennych, schodów, framug z drewna
litego, itp.
• Produkcja drewnianych okien i drzwi
• Klejenie i montaż elementów
• Obróbka drewna za pomocą maszyn stolarskich

Wymagania:
• Min. 3 lata doświadczenia na stanowisku stolarza
produkcyjnego
• Doświadczenie w pracy z drewnem litym, płytą MDF
• Umiejętność obsługi maszyn stolarskich
• Doświadczenie w pracy z rysunkiem technicznym
• Min. komunikatywna znajomość angielskiego (warunek
konieczny!)

Oferujemy:
• Zatrudnienie na warunkach belgijskich
• Atrakcyjne wynagrodzenie + dodatki rodzinne
• Zwrot kosztów przejazdu do Belgii (do kwoty 125€)
• Zakwaterowanie (65€/tydz)
• Pomoc w załatwieniu formalności związanych z pobytem i
zatrudnieniem
• Ubranie robocze

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV, referencji
oraz wszelkich dokumentów potwierdzających posiadane doświadczenie
i uprawnienia na adres:

gdansk@maintec.net

Prosimy o zamieszczenie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmy z
Grupy Humares. Przesłanie aplikacji jest równoznaczne z udzieleniem
zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb realizacji
procesu rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych (zgodnie
z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst
jednolity: Dz.U. z 2015r., poz. 2135).

Certyfikat KRAZ nr 275

drewno, drzwi, lite, meble, okna, produkcja, stolarz, zamówienie

Kontakt w sprawie ogłszenia:

583004023

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie