Doradca Reklamowy

Dodano: 2017-04-05

Region: zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Kategoria: praca

Polskie Radio Szczecin S.A. swoim zasięgiem obejmuje największe ośrodki miejskie województwa: Szczecin, Stargard, Koszalin, Świnoujście. Stacja jako jedyna w województwie cały swój program nadaje bezpośrednio ze Szczecina. W zasięgu technicznym mieszka ponad milion osób. Wyróżniamy się najlepszymi akcjami promocyjnymi, wyśmienitymi reportażami, koncertami w studiu koncertowym S1 z udziałem gwiazd polskiej i zagranicznej sceny muzycznej oraz własnym internetowym serwisem informacyjnym.
Miejsce pracy: Szczecin

Obowiązki:

Oferowanie czasu antenowego oraz miejsc na banery reklamowe na stronie internetowej
Skuteczne pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z już zdobytymi.

Wymagania:

Posiadasz min. roczne doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
Masz doświadczenie w obsłudze klienta (kontakt bezpośredni, obsługa telefoniczna, mail)
Posiadasz wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe
Wierzysz w siebie jako sprzedawcę i czujesz, że „handlowiec” to Twoje drugie imię
Znasz rynek lokalny (firmy, usługodawcy)
Umiesz pracować pod presją czasu i w fajnym zespole
Jesteś zdeterminowany i nie spoczniesz póki nie osiągniesz celu
Posiadasz praktyczną wiedzę na temat obsługi programu MS Office
Posiadasz prawo jazdy kat. B-

Oferujemy:

Możliwość rozwoju zawodowego oraz zdobycia doświadczenia w sprzedaży reklamy w mediach
Stałe godziny pracy
Stabilne zatrudnienie
Stałe składniki wynagrodzenia oraz premię prowizyjną
Wszystkie potrzebne narzędzia do pracy (komputer,telefon, samochód służbowy)
Będziesz miał realny wpływ na wysokość swoich zarobków

Słowa kluczowe:

marketing/reklama/public relations

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Polskie Radio Szczecin S.A.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie