INŻYNIER SPRZEDAŻY (Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie, Świętokrzyskie...

Dodano: 2017-05-16

Region: świętokrzyskie

Miasto:

Kategoria: praca

INŻYNIER SPRZEDAŻY (Podkarpackie, Małopolskie, Lubelskie, Świętokrzyskie)

MAKINO jest liderem w dziedzinie produkcji maszyn do obróbki skrawaniem i obróbki elektroerozyjnej.
Tradycje firmy sięgają do 1937 roku i od tego okresu wznieśliśmy się na szczyt jeśli chodzi o osiągi, wydajność i dokładności oferowane przez nasze maszyny. Zarówno to, jak i sposób naszego podejścia do klienta – bazującego na długotrwałym budowaniu relacji i kompletnego wsparcia przez cały okres użytkowania naszych produktów sprawia, iż oferujemy coś zupełnie wyjątkowego, nie mającego porównania z żadnym innym konkurencyjnym rozwiązaniem.

W związku z dynamicznym rozwojem struktury technologiczno-sprzedażowej na rynku polskim, szukamy kompetentnego wsparcia dla istniejącego już zespołu.

Obowiązki:

Aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie klientów - sprzedaż frezarskich centrów obróbkowych i obrabiarek elektroerozyjnych na podległym terenie;
Współpraca i utrzymywanie relacji z aktualnymi klientami;
Nadzór nad prowadzonymi projektami i raportowanie do osoby przełożonej w oparciu o ustalone zasady.

Wymagania:

Podstawowa wiedza techniczna z zakresu obróbki skrawaniem i obróbki elektroerozyjnej;
Doświadczenie w branży obróbki skrawaniem lub innej branży technicznej;
Znajomość rynku obrabiarek – mile widziane;
Umiejętność negocjacji i samodzielnego prowadzenia małych i dużych przedsięwzięć;
Gotowość do częstych wyjazdów służbowych;
Elokwencja, otwartość na nowe wyzwania i umiejętność aktywnego i logicznego myślenia;
Znajomość języka angielskiego – w stopniu co najmniej komunikatywnym jest warunkiem koniecznym, ze względu na międzynarodowy charakter pracy.

Oferujemy:

Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
Pracę na zasadzie home office;
Bardzo dobre warunki wynagrodzenia (podstawa + atrakcyjny system prowizyjny);
Niezbędne narzędzia pracy (samochód + komputer + telefon);
Pakiet szkoleń ułatwiających przystosowanie się do nowego stanowiska pracy;
Możliwość rozwoju kariery zawodowej i perspektywiczną, długotrwałą współpracę.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Słowa kluczowe:

inżynieria/konstrukcje/technologia

Kontakt w sprawie ogłszenia:

MAKINO

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie