Praca opiekunka osoby starszej w Niemczech od zaraz

Dodano: 2017-06-01

Region: małopolskie

Miasto:

Kategoria: praca

Firma Progressio24 obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej
Miejsce pracy: Frankfurt nad Menem, Niemcy

WYMAGANIA:
 doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
 dobra znajomość języka niemieckiego
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
 opieka nad panią 97 letnią
 prowadzenie domu
OFERUJEMY:

 Pracę na umowę zlecenie
 stawka 1250 euro miesięcznie netto
 stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
 odprowadzane składki ZUS i EKUZ
 legalną pracę (dokument A1)
 elastyczne wyjazdy
 bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
 wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Zatrudniamy także panie z językiem podstawowym stawka 800-900 euro.
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i
536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

Słowa kluczowe:

opiekunka osoby starszej

Kontakt w sprawie ogłszenia:

957475361

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie