Niania na pełen etat / 30 zł godz. / rodzina amerykańska / Mokotów

Dodano: 2017-06-20

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Amerykańska rodzina w Warszawie zatrudni serdeczną i doświadczoną nianię z dobrym angielskim do opieki nad rocznym dzieckiem. Praca od lipca 2017 na pełny etat od pon. do pt. 9.00-17.00. Jeśli chcesz pracować jako niania dla międzynarodowej rodziny w Warszawie, prześlij CV. Expat family relocating to Warsaw is looking for experienced nanny in Warsaw Mokotów from July 2017.

Lokalizacja: Mokotów/Warszawa, mazowieckie, Polska
Termin rozpoczęcia: lipiec 2017
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 20 zł godz.

Opis stanowiska:
Amerykańska rodzina przeprowadzająca się do Warszawy poszukuje troskliwej i doświadczonej opiekunki do opieki nad roczną córeczką. Obowiązki: sprawowanie samodzielnej i troskliwej opieki nad dzieckiem, przygotowanie posiłków, karmienie, zabawy z dzieckiem, robienie zakupów itp. Wymagane aby niania znała j. angielski. Rodzina przeprowadza sie do Warszawy na kontrakt od lipca 2017.
Praca od pon. do pt. w godzinach 9.00-17.00 (etat 40 godzin tygodniowo).

Wymagania:
Niania powinna mieć bardzo dobre doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi
Referencje od poprzednich pracodawców
Wymagana znajomość angielskiego
Mile widziane doświadczenie jako au pair w USA/UK

Oferujemy:
Wynagrodzenie: 30 zł godz.

Procedura rekrutacyjna:
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania /nanny for expat family in Warsaw prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl

Słowa kluczowe:

Opieka nad dziećmi - domem (PL)

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Prowork

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie