Junior Account Executive

Dodano: 2017-09-06

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: praca

Wirtualna Polska Media S.A. partner pierwszego wyboru Polaków, dostarczający angażujące informacje, rozrywkę i usługi oraz inspirujący w codziennych decyzjach. Niekwestionowany lider w kategorii mobile oraz poczta elektroniczna,
poszukuje kandydatów do pracy w Departamencie Sprzedaży Agencyjnej na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa

Obowiązki:

Sprzedaż powierzchni reklamowych i realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych;
Budowanie i utrzymywanie relacji we współpracy z domami mediowymi;
Planowanie, opracowywanie i monitorowanie kampanii reklamowych;
Optymalizacja kampanii oraz analiza ich efektywności.

Wymagania:

Doświadczenia w sprzedaży powierzchni reklamowych min. 6 miesięcy
Samodzielności, inicjatywy w realizowaniu powierzonych zadań;
Umiejętności skutecznego działania pod presją czasu;
Łatwości w nawiązywaniu i utrzymywaniu kontaktów handlowych;
Wysokiej kultury osobistej;
Dobrej znajomości pakietu MS Office;
Znajomości rynku reklamy internetowej (mile widziane);
Znajomości języka angielskiego (mile widziane).

Oferujemy:

Współpracę
z największymi partnerami na rynku w branży internetowej;
Pracę w firmie nowoczesnych technologii;
Dynamiczne środowisko pracy zapewniające ciągły rozwój;
Możliwość nauki od osób z bardzo dużym doświadczeniem w branży.

Słowa kluczowe:

marketing/reklama/public relations

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Wirtualna Polska Media S.A.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie