Monter-konserwator instalacji w przemyśle petrochemicznym

Dodano: 2017-09-13

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Agencja pracy tymczasowej Amos-Services oddział w Polsce certyfikat nr 4681 poszukuje pilnie dla naszej bazy monterów-konserwatorów instalacji w przemyśle petrochemicznym

OBOWIĄZKI :
wykonywanie prac związanych z montażem i demontażem instalacji, rur, wymienników ciepła znajdujących się w firmach petrochemicznych i chemicznych

WYMAGANIA :
- doświadczenie na w/w min. 5 lat

OFERUJEMY :
- prace tymczasową na terenie Francji
- umowę o pracę + ubezpieczenie
- darmowe zakwaterowanie
- atrakcyjne wynagrodzenie

Słowa kluczowe:

monter

Zainteresowanych prosimy o kontakt pod numerem tel. 788 564 136, 881 411 500 lub e-mail : amos-services@o2.pl

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie