PAKOWANIE ELEMENTÓW DROBIU- praca bez stawki wiekówkowej Holandia

Dodano: 2017-09-13

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej KLAVER Sp. z o.o z certyfikatem o numerze 13570 poszukuje dla jednego ze swoich klientów zagranicznych pracowników produkcyjnych

PAKOWANIE ELEMENTÓW DROBIU

Mile widziane kobiety

Wyjazdy na weekend

Oferujemy:
- atrakcyjne stawki bez wiekówki
- zakwaterowanie w mieszkaniach, domkach, hotelach
- opieka koordynatorów podczas pobytu,
- ubezpieczenie.

Wymagania:
- dyspozycyjność minimum 6 miesięcy,
- zaangażowanie,
- odpowiedzialność i sumienność,
- gotowość podjęcia pracy na chłodni

Zakres obowiązków:
- pakowanie, sortowanie elementów drobiu (praca przy taśmie)

Osoby zainteresowane w/w stanowiskiem proszone są o wysyłanie CV z dopiskiem pakowanie elementów drobiu na adres mailowy podany w ogłoszeniu, bądź o kontakt telefoniczny.
Szczegóły na www.klaverteam.com

KLAVER – Agencja Zatrudnienia i Pracy Tymczasowej
Częstochowa, ul. Gminna 131

klaver, pakowanie drobiu, praca na chłodni, praca przy mięsie, praca w holandii, sortowanie drobiu

Kontakt w sprawie ogłszenia:

praca@klaverteam.com
731901913
www.klaverteam.com

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie