Kierownik Działu Konstrukcyjno-Technologicznego

Dodano: 2017-09-16

Region: podkarpackie

Miasto: Dębica

Kategoria: praca

Podkarpackie Zakłady Mechaniczne Sp. z o.o. sp.k.
Firma Podkarpackie Zakłady Mechaniczne działa na rynku od 1980 roku.
Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia związane jest z branżą metalowo – maszynową, na potrzeby której projektuje i produkuje wszelkiego rodzaju elementy metalowe aż po całe linie produkcyjne wraz z automatyką, sterownikami oraz wykorzystaniem robotyki.
Jesteśmy dostawcą usług i wyrobów dla przemysłu m.in.: oponiarskiego, górniczego, motoryzacyjnego, wojskowego, hutniczego, lotniczego, metalurgicznego, kolejowego, transportowego, chemicznego, budowlanego, papierniczego i konstrukcyjnego.
Miejsce pracy: Dębica

Obowiązki:

Kierowanie i efektywne planowanie pracy Działu Konstrukcyjno-Technologicznego,
Nadzór nad jakością i terminowością wykonywanych projektów,
Tworzenie, weryfikacja i nadzór nad dokumentacją techniczną i pracami konstrukcyjnymi,
Nadzór i weryfikacja dokumentacji technologicznej,
Odpowiedzialność za poprawność obliczeń konstrukcyjnych i kosztów wytworzenia,
Rozwój i modernizacja procesów projektowych,
Doradztwo, poszukiwanie i tworzenie nowych rozwiązań technicznych,
Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z potencjalnymi Inwestorami,
Koordynacja prac na etapie projektowym, jak i wdrożeniowym projektu bezpośrednio u Klienta,
Uzgodnienia techniczne z podwykonawcami,
Wsparcie merytoryczne Działu Handlowego w zakresie przygotowania ofert oraz współpraca z pozostałymi działami firmy.

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane mechanika i budowa maszyn),
Znajomość zagadnień, norm i przepisów z dziedziny mechaniki i budowy maszyn oraz technologii obróbki skrawaniem,
Minimum 6 letnie doświadczenie na stanowisku konstruktora, w tym minimum 3 letnie na stanowisku kierowniczym,
Znajomość programów do projektowania: Inventor / AutoCAD / Solid Edge
Zdolności analityczne i numeryczne,
Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
Doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
Umiejętność współpracy w grupie,
Otwartość na nowe wyzwania,
Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
Atrakcyjne wynagrodzenie,
Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
Realny udział w rozwoju projektów,
Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,
Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Słowa kluczowe:

inżynieria/konstrukcje/technologia

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie