Cieśla dachowy - niemieckie warunki zatrudnienia

Dodano: 2017-09-21

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Firma Euro Labora ( nr certyfikatu:14601) dla swojego niemieckiego
partnera poszukuje ludzi do pracy na stanowisku:

Cieśla dachowy

Miejsce pracy: Niemcy - Lauffen

Zakres obowiązków:
- prace na dachach płaskich i pochyłych

Wymagania:
- ocieplanie fasad i zgrzewanie papy
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- doświadczenie na w/w stanowisku
- samodzielność w wykonywaniu prac
- własny samochód

Oferujemy:
- zatrudnienie na warunkach niemieckich
- pełny pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Słowa kluczowe:

cieśla dachowy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV/Życiorys z przebiegiem
doświadczenia zawodowego na adres mailowy: niemcy@euro-labora.com. W
temacie e maila proszę wpisać numer referencyjny: CD/DE/2017

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie