Konsultant Telefonicznej Obsługi Klienta - UMOWA O PRACĘ!

Dodano: 2017-09-22

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
• realizacja procesów obsługi klienta przy wykorzystaniu niebezpośrednich kanałów komunikacji na infolinii przychodzącej
• udzielanie klientom istotnych informacji dotyczących działalności firmy
• obsługa reklamacji oraz wniosków
• odpowiadanie na elektroniczne pytania klientów
• wprowadzanie danych do systemu elektronicznego
• podejmowanie decyzji odnośnie problemów klienta zgonie z procedurami

Oferujemy:
• pracę w oparciu o umowę o pracę
• wynagrodzenie 2,500 zł brutto + system premiowy
• praca na pełen etat od poniedziałku do piątku (możliwość zatrudnienia również w ramach 1/2 etatu, bądź 3/4.
Ponadto istnieje możliwość pracy w systemie równoważnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pośrednictwem portalu z dopiskiem: Konsultant PGNiG

Wymagania:
• doświadczenie w obsłudze klienta (mile widziane)
• komunikatywność
• obsługa MS Office WORD na poziomie dobrym (weryfikowana umiejętność korzystania z programów)
• mile widziane doświadczenie w pracy z systemami CRM
• umiejętność bezwzrokowego pisania (mile widziana)

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie