Kasjer/ka pełen etat od zaraz

Dodano: 2017-09-22

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów, kasy fiskalnej i terminali płatniczych,

Oferujemy:
- zatrudnienie na pełen etat
- pracę dla osób bez doświadczenia - umożliwimy Ci uzyskanie go,
- elastyczny czas pracy - możliwość pogodzenia pracy z innymi zajęciami,
- możliwość nawiązania długofalowej współpracy,
- pracę w fajnym zespole!

Wymagania:
- AKTUALNEJ książeczki sanepidowskiej
- pozytywnego nastawienia,
- odpowiedzialności,
- chęci do pracy na pełen etat

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie