Monter konstrukcji stalowych - austriackie warunki zatrudnienia

Dodano: 2017-10-12

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego austriackiego klienta,
poszukuje osób na stanowisko:

Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Austria

Oferujemy:
- austriackie warunki zatrudnienia
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie + diety

Zakres obowiązków:
- montaż i spawanie konstrukcji stalowych

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- aktualny certyfikat MAG
- umiejętność czytania planów konstrukcyjnych
- dobra znajomość języka niemieckiego

Słowa kluczowe:

monter konstrukcji stalowych

Zainteresowanych prosimy o aplikacje na adres: praca@euro-labora.com W
tytule maila proszę wpisać: MKS/AT/2017

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie