Nauczyciel Montessori z j. angielskim / praca w przedszkolu od zaraz

Dodano: 2017-10-13

Region: mazowieckie

Miasto: Warszawa

Kategoria: Praca

Znasz język angielski, lubisz pracę z dziećmi i chcesz pracować w renomowanym przedszkolu Montessori w Warszawie? Już dziś skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Lokalizacja: Warszawa, mazowieckie
Termin rozpoczęcia: październik 2017
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: -

Opis stanowiska:
Klient ProworkPL, przedszkole Montessori w Warszawie poszukuje pogodnych i kochających pracę z dziećmi kandydatów do pracy jako nauczyciel wychowania przedszkolnego z angielskim. Wymagane wykształcenie pedagogiczne, ukończony kurs Montessori lub gotowość do jego ukończenia. Główne obowiązki to realizowanie programu Marii Montessori, pomoc w codziennych aktywnościach, udział w projektach edukacyjnych, dbanie o bezpieczeństwo dzieci, przygotowywanie raportów i materiałów do prowadzenia zajęć.
Rozpoczęcie pracy PILNIE październik 2017

Wymagania:
Dyplom ukończenia studiów na kierunku pedagogiki wczesnoszkolnej

Znajomość języka angielskiego

Ukończony kurs Montessori lub gotowość do odbycia takiego kursu

Pasja do pracy z dziećmi i dzielenia się swoim doświadczeniem

Oferujemy:
Okres pracy: minimum 1 rok
Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiednie do kwalifikacji
Praca stała - etat 40 godz. / tyg.

Możliwość realizacji awansu zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Możliwość sfinansowania kursu Montessori przez pracodawcę

Praca w młodym i przyjaznym środowisku

Procedura rekrutacyjna:
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Słowa kluczowe:

praca

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Prowork

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie