Opiekunka na popołudnia /20 godz. tyg./ Łódź Teofilów / praca listopad

Dodano: 2017-10-13

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Międzynarodowa rodzina mieszkająca w Łodzi na osiedlu Teofilów poszukuje niani do popołudniowej opieki nad 2 dzieci w wieku 3,5 miesiąca i 2 lata. Praca od pon. do pt.w godzinach 15.00-19.00 (szczegółowy grafik do ustalenia, rodzina jest elastyczna co do dni i godzin pracy). Jeśli chcesz pracować jako niania dla rodziny w Łodzi - osiedle Teofilów prześlij CV oraz zarejestruj się na naszej stronie: www.prowork.pl.

Lokalizacja: Teofilów / Łódź, łódzkie, Polska
Termin rozpoczęcia: listopad 2017
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: 20 zł godz.

Opis stanowiska:
Międzynarodowa rodzina mieszkająca w Łodzi/Teofilów poszukuje doświadczonej osoby do popołudniowej opieki nad 2 dzieci w wieku 3,5 miesiąca i 2 lata. Praca w godzinach 15.00-19.00. Niania odpowiedzialna będzie za odebranie starszego dziecka z przedszkola, samodzielną opiekę nad starszym dzieckiem i pomoc mamie przy młodszym dziecku jeśli będzie taka potrzeba, gry, zabawy z dzieckiem itp.. Rozpoczęcie pracy od listopada 2017.

Wymagania:
Doświadczenie w opiece nad małymi dziećmi

Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy jako Au Pair w USA lub innych krajach

Znajomość angielskiego mile widziana

Gotowość do rozpoczęcia pracy jako niania od listopada

Oferujemy:
Wynagrodzenie - od 20 zł godz.

Praca w godzinach 15.00-19.00

Kontrakt na 1 rok

Procedura rekrutacyjna:
W przypadku zainteresowania ofertami pracy jako niania/babysitter w Łodzi prosimy o przesłanie CV w j. angielskim na adres: recruitment@prowork.pl oraz rejestrację w serwisie www.prowork.pl.

Słowa kluczowe:

Opieka nad dziećmi - domem (PL)

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Prowork

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie