Pakowanie czekolady

Dodano: 2017-10-13

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Lokalizacja: cały kraj

Zakres obowiązków:
Obowiązki:
- pakowanie czekoladek w pudełka
- obsługa maszyny dozującej masę czekoladową
- nadziewanie czekoladek
- obsługa maszyny do dekorowania czekolady

Oferujemy:
- pracę w systemie 2-zmianowym po 8 godzin
- pracę od poniedziałku do piątku
- umowę zlecenie
- stawkę godzinową

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem portalu.

*oferta pracy tymczasowej

W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Wymagania:
- aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna (terminowa)
- dyspozycyjność od poniedziałku do piątku
- dojazd we własnym zakresie
- umiejętności manualne

Słowa kluczowe:

Produkcja

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie