Pracownik/ca magazynu - niemieckie warunki zatrudnienia

Dodano: 2017-11-05

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

EURO LABORA nr certyfikatu 14601 dla swojego niemieckiego klienta
poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik/ca magazynu

Miejsce pracy: Niemcy - Buggingen

Zakres obowiązków:
- proste prace w magazynie wysyłkowym, pakowanie i komisjonowanie
artykułów elektronicznych i biurowych

Wymagania:
- mile widziane doświadczenie na w/w stanowisku
- umiejętność pracy w zespole
- zaangażowanie w wykonywaną pracę
- nastawienie na realizację powierzonych zadań
- dbałość o estetykę wykonywanej pracy
- dyspozycyjność na dłuższy pobyt
- własny samochód (możliwość zabrania na kontrakt)
- mile widziana znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- stałą pracę
- zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny

Do aplikacji na to stanowisko niezbędne jest zdjęcie całej sylwetki
na jednolitym tle (zdjęcia z wakacji lub w plenerze nie nadają się
do wykorzystania); zdjęcie stanowi integralną część profilu, na
podstawie którego podejmowana jest decyzja o zatrudnieniu, prosimy
zatem podejść do tematu poważnie i wystrzegać się „minek”,
„buziaczków”, okularów przeciwsłonecznych, rąk w kieszeni itp.

Słowa kluczowe:

pracownik|ca magazynu

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje Cv wraz ze zdjęciem na adres
mailowy: niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer
referencyjny: PAK/DE/2017

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie