Monter instalacji sanitarnych (okolice Berlina)

Dodano: 2017-11-14

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Mondi Polska od 2002 roku oferuje pracę na terenie Niemiec (nr lic
7268). Każdy z 22 oddziałów, które posiadamy w Polsce oraz
Niemczech, dokłada codzienne starania, aby dostarczyć najlepszą
opiekę dla naszych pracowników za granicą.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy wykwalifikowanych
specjalistów na stanowisko:

Monter instalacji sanitarnych
Miejsce pracy: Poczdam

Opis stanowiska:
• Montaż urządzeń sanitarnych (prysznice, umywalki, toalety
itp.) i grzewczych w mieszkaniach,
• Montaż czarny i biały,
• Instalacja przyłączy wodno- kanalizacyjnych,
• Konserwacja instalacji,
• Praca stacjonarna w teamach - najczęściej 2 osobowych,

Dlaczego warto z nami pracować?
• Oferujemy atrakcyjną stawkę 11,51 euro brutto/horaz dietę
35 euro netto/dzień,
• Dogodna lokalizacja,
• Zapewniamy zdalne wsparcie koordynatora z Polski, który
pomoże w dopełnieniu formalności i odnalezieniu się w nowym
miejscu,
• Nasi Pracownicy mają umowy o pracę na warunkach
niemieckich,
• Pomagamy w dopełnieniu formalności związanych z
zatrudnieniem,

Oczekiwania:
• komunikatywna znajomość j. niemieckiego,
• praktyczne umiejętności montażu urządzeń sanitarnych i
grzewczych poparte doświadczeniem,
• mile widziane kierunkowe wykształcenie (ślusarz/spawacz,
hydraulik, monter sanitarny),
• chęci do pracy,
• Firma ceni sobie dokładność i profesjonalne podejście do
wykonywanej pracy,
• Posiadanie własnego samochodu w celu zachowania
niezależności na miejscu.

Zainteresowane osoby uprzejmie prosimy o składanie aplikacji w
postaci CV w języku polskim i/ lub niemieckim na adres email:
praca@mondi-polska.pl lub kontakt pod numerem telefonu: 500 456 300

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.
Nie czekaj i już dziś porozmawiaj z nami!

Prosimy o zamieszczenie poniższej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z
dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133
poz.883. Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać
zgodę w dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak
jej wyrażenie.

Słowa kluczowe:

monter instalacji sanitarnych (okolice berlina)

Kontakt w sprawie ogłszenia:

500456300

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie