Opiekunka osoby starszej w Niemczech Język niemiecki podstawowy od 30 li...

Dodano: 2017-11-14

Region: małopolskie

Miasto:

Kategoria: praca

Opiekunka osoby starszej w Niemczech Język niemiecki podstawowy od 30 listopada

Opiekunka osoby starszej w Niemczech Język niemiecki podstawowy od
30 listopada

Obecnie nasza firma poszukuje pracownika na stanowisko:
Opiekunka osoby starszej
Miejsce pracy: Niemcy, 22880 Wedel koło Hamburga
wyjazd na 8 tygodni od 30 listopada

Stawka 950 euro miesięcznie +dodatek świąteczny 50 euro

WYMAGANIA:
- doświadczenie w pracy jako opiekunka osoby starszej
- podstawowa znajomość języka niemieckiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
- opieka nad starszą panią, 78 lat, 80 kg, mieszka sama (nie
choruje na nic przewlekle, pani porusza się na wózku, nie ma
pieluch)
- prowadzenie domu

OFERUJEMY:
Pracę na umowę zlecenie
stałe zatrudnienie, dogodne zlecenia
odprowadzane składki ZUS i EKUZ
legalną pracę (dokument A1)
elastyczne wyjazdy
bezpłatny wyjazd, zakwaterowanie i wyżywienie
wsparcie koordynatora w czasie pobytu w Niemczech

Jest internet dla opiekunki

Nie pobieramy żadnych opłat!!!

Kontakt:
Zainteresowane panie prosimy o kontakt pod numerem Tel 957475361 i
536182612 oraz pod adresem email progressio24@wp.pl

Słowa kluczowe:

opiekunka

Kontakt w sprawie ogłszenia:

957475361

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie