Pracownik pralni - niemieckie warunki zatrudnienia

Dodano: 2017-11-14

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Firma EURO LABORA SP.J. (o nr certyfikatu: 14601) dla swojego
niemieckiego klienta poszukuje pracowników na stanowisko:

Pracownik pralni

Miejsce pracy: Niemcy - Lünen

Zakres obowiązków:
- pranie, maglowanie, suszenie na odpowiednich maszynach
- pakowanie w jednorazowe torby, przygotowanie towaru do wysyłki

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego
- umiejętność organizacji pracy własnej
- odpowiedzialność, sumienność

Mile widziane:
- doświadczenie na w/w stanowisku

Oferujemy:
- niemieckie warunki zatrudnienia
- zapewniamy zakwaterowanie
- pełen pakiet socjalny
- atrakcyjne wynagrodzenie

Słowa kluczowe:

pracownik pralni

Zainteresowanych prosimy wysłać swoje CV – Życiorys z przebiegiem
doświadczenia (mile widziane CV w języku niemieckim) na adres mailowy:
niemcy@euro-labora.com w temacie maila proszę wpisać numer
referencyjny: PRALNIA/DE/2017

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie