Stolarz - Niemcy

Dodano: 2017-11-15

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Miejsce pracy: do uzgodnienia

Obowiązki:
Agencja pośrednictwa pracy WORKON Sp. z o.o. (nr rej. 16018) obecnie dla swojego klienta poszukuje osób do pracy w Niemczech na stanowisko:

STOLARZ

miejsce pracy: południe Niemiec początek pracy: od zaraz

Wymagania:
- przynajmniej komunikatywna znajomość języka niemieckiego !!!
- wieloletnie doświadczenie zawodowe na powyższym stanowisku
- mile widziane wykształcenie kierunkowe
- prawo jazdy i własne auto

Oferujemy:
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony
- wynagrodzenie - 12-13 € brutto / godz.
- dieta - 6 € netto / godz.
- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika z diety

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane ofertą i spełniające podane przez nas wymagania prosimy o przesłanie CV na adres:
rekrutacja.workon@gmail.com
w tytule maila proszę wpisać : stolarz / bx

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Słowa kluczowe:

Budownictwo i nieruchomości

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Workon Sp.z o.o.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie