Elektryk - Niemcy

Dodano: 2017-11-15

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Miejsce pracy: do uzgodnienia

Obowiązki:
WORKON Sp. z o.o. ( nr rej. 16018) agencja pośrednictwa pracy obecnie dla swojego klienta w Niemczech poszukuje pracowników na stanowisko:

Elektryk / Elektromonter
Miejsce pracy: różne lokalizacje, Niemcy
Zatrudnienie od 16.10.2017 i później

Obowiązki: montaż instalacji elektrycznych układanie kabli, podłączanie urządzeń elektrycznych (oświetlenie, montaż gniazd wtykowych, włączników, przełączników elektrycznych) diagnozowanie oraz usuwanie awarii urządzeń mechanicznych oraz podzespołów
Wymagania: doświadczenie zawodowe wykształcenie kierunkowe albo uprawnienia SEP wysoki poziom motywacji do pracy i zaangażowania w pełnione obowiązki mile widziana znajomość języka niemieckiego prawo jazdy kategorii B (własne auto)

Oferujemy: wynagrodzenie brutto: 11,80 - 12,50 € brutto / godz. + dieta 2,00€ netto / godz. co miesiąc bon na paliwo w kwocie 44€ praca stała, umowa na czas nieokreślony okres próbny: 6 miesięcy (po przepracowaniu tego okresu premia 500€) darmowe zakwaterowanie

Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Od kandydatów nie pobieramy prowizji.

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)."

Słowa kluczowe:

Budownictwo i nieruchomości

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Workon Sp.z o.o.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie