Operator CNC - Niemcy

Dodano: 2017-11-15

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Miejsce pracy: Northeim

Obowiązki:

Obowiązki:
- obsługa maszyn CNC

Wymagania:
- doświadczenie w obsłudze maszyn CNC
- prawo jazdy i własne auto
- NIE WYMAGAMY ZNAJOMOŚCI J. NIEMIECKIEGO!!!

Oferujemy:
- umowę o pracę na warunkach niemieckich
- pakiet świadczeń socjalnych
- ubezpieczenie
- mieszkanie zapewnione przez pracodawcę, płatne przez pracownika

Prosimy o umieszczenie w dokumentach aplikacyjnych poniższego oświadczenia:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w aplikacji dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami.”

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Workon Sp.z o.o.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie