Kasjer Swadzim 17zł/h

Dodano: 2017-11-15

Region: Wielkopolskie

Miasto: Poznań

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Poznań, Wielkopolskie

Zakres obowiązków:
- obsługa klientów;
- obsługa kasy fiskalnej oraz terminala do obsługi kart płatniczych;
- terminowe wykonywanie zadań zleconych przez pracodawcę

Oferujemy:
- wynagrodzenie- 17,00 zł brutto (14 zł netto!);
- umowa zlecenie;
- wypłaty wynagrodzenia w systemie - TYGODNIÓWKI;
- szkolenie z obsługi kasy fiskalnej – płatne w ramach czasu pracy

Wymagania:
- mile widziany status studenta;
- aktualna książeczka sanitarno- epidemiologiczna;
- dyspozycyjność do podjęcia pracy

Słowa kluczowe:

Inne

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie