Tranport aut - kraj i zagranica

Ogłoszenie nr: 2188226, przeglądano: 55 razy.


Dodano: 2017-11-20

Region: wielkopolskie

Miasto:

Kategoria: pozostałe

Tranport aut - kraj i zagranica

Gorąco zachęcamy do skorzystania z naszych usług, które wykonujemy nie tylko na terenie naszego kraju, ale i na terenie krajów europejskich – w zależności od aktualnych oczekiwań kierowców.

Naszą specjalnością jest transport aut, który zawsze dopasowujemy do konkretnych pojazdów. Specjalizujemy się w obsłudze nie tylko samochodów osobowych, ale także quadów, busów czy pojazdów dostawczych.
W mgnieniu oka docieramy na miejsce wypadku, a w miarę możliwości na miejscu wykonujemy drobniejsze naprawy. W razie potrzeby, gwarantujemy autoholowanie bezpośrednio do warsztatu, gwarantując kompletny zakres usług powypadkowych. Pracujemy z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu, co pozwala nam doskonale dopasować usługę do oczekiwań konsumenta.

Dysponujemy flotą specjalistycznych lawet, które mogą być wykorzystywane przy samochodach różnego typu. Staramy się świadczyć usługi na wysokim poziomie, w sposób indywidualny podchodząc do każdego klienta.

Zachęcamy do skorzystania z zaprezentowanej oferty, która jest dostępna w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.Słowa kluczowe:

auto, biznes, firma, holowanie, inne, motoryzacja, pomoc drogowa, samochód, transport, usługiKontakt w sprawie ogłszenia:

Michał Kuta
600960987Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs