Operator wózka widłowego czołowego (9,85€ + 15 - 23€ diety)

Dodano: 2017-12-07

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: praca

Chcesz pracować w centrum logistycznym w Niemczech gdzie pracodawca
ceni Twoje zaangażowanie oraz dokładność?
Szukasz stabilnego zatrudnienia i chcesz nabyć doświadczenie?

Zapoznaj się z ofertą i prześlij swoją aplikację!

PAGUS Logistikrecruiting wspiera swych Partnerów biznesowych w
branży logistycznej dostarczając im rozwiązania w zakresie pracy
tymczasowej, rekrutacji stałych i doradztwa personalnego. Firma
PAGUS jest wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje
zatrudnienia nr 12863.
Miejsce pracy: Langenau

Do Twoich obowiązków będzie należało:
• Obsługa wózka widłowego czołowego,
• Prace magazynowe związane z rozładunkiem, załadunkiem
towarów, transportem wewnętrznym palet,
• Obsługa skanera ręcznego przy kompletowaniu zamówień oraz
przygotowywaniu ich do wysyłki,
• Przestrzeganie zasad BHP.
Opis stanowiska Ci odpowiada? Prześlij swoją aplikację, jeśli:
• Posiadasz aktualne uprawnienia na wózki widłowe,
• Masz doświadczenie w obsłudze wózka widłowego czołowego
minimum 2 lata,
• Jesteś mobilny i możesz wyjechać własnym samochodem do
pracy,
• Znasz język niemiecki - mile widziane.
• Praca sezonowa Cię nie interesuje – liczysz na długofalową
współpracę u sprawdzonego pracodawcy.
W zamian za to, że stałeś się Naszym pracownikiem:
• Gwarantujemy umowę o pracę na warunkach niemieckich, którą
podpisujemy jeszcze przed wyjazdem do Niemiec – masz pewność co do
warunków zatrudnienia, etatu który Cię obowiązuję oraz płacy jaką
otrzymasz za wykonaną pracę,
• Wynagrodzenie wypłacamy co miesiąc zawsze na czas – do 15
dnia roboczego,
• Oferujemy stawkę podstawową oraz dietę za każdy
przepracowany dzień a także wypłacamy dodatki za pracę w
nadgodzinach, zgodnie ze standardami niemieckimi.
• Możliwość powrotu do Polski w okresie świąteczno-
noworocznym
• Oferujemy pełne wsparcie telefoniczne oraz mailowe podczas
pobytu za granicą z Koordynatorem naszej firmy, który oprócz tego,
że wesprze Cię w dopełnieniu formalności związanych z podjęciem
pracy na terenie Niemiec (dokumentacja, kontakt z urzędami itp.),
również pomoże w znalezieniu zakwaterowania.

UWAGA:
Osoby, które sprawdzą się na powyższym stanowisku będą miały szansę
uzyskać zatrudnienie u niemieckiego pracodawcy.

Mondi. Człowiek. Współpraca. Sukces.

Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli, jest to niezbędne
do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb
niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z
dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133
poz.883.
Zostałem poinformowany/poinformowana, iż mogę wycofać zgodę w
dowolnym momencie, a jej wycofanie jest równie łatwe jak jej
wyrażenie.

Słowa kluczowe:

magazynier, operator wózków widłowych, pracownik fizyczny

Kontakt w sprawie ogłszenia:

503934105

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie