Pomoc kuchenna z orzeczeniem Bielsko-Biała

Dodano: 2017-12-08

Region: śląskie

Miasto: Bielsko-Biała

Kategoria: praca

Firma Capital Work wspierająca zatrudnienie Osób Niepełnosprawnych, prowadzi aktualnie rekrutację.

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Wymagania:
- aktualne orzeczenie o stopniu niepełnosprawności,
- książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych,
- umiejętność pracy w zespole,
- dokładność, dobra organizacja pracy,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,
- mile widziana umiejętność obsługi kasy fiskalnej.

Pożądane:

Obowiązki:
- pomoc w przygotowywaniu potraw,
- sprawdzanie stanu produktów,
- prace porządkowe (zmywanie naczyń, czyszczenie sprzętu kuchennego).

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- terminowe wypłaty wynagrodzeń,
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy.
Prosimy o przesłanie CV (max 2 strony) z zamieszczoną klauzulą:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”.

Uprzejmie prosimy o informację w CV na temat orzeczenia o stopniu niepełnosprawności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Słowa kluczowe:

Pozostałe zawody

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Capital Work Sp. z o. o.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie