Pracuj jako Au Pair Hiszpania/ Kordoba/ styczeń 2018

Dodano: 2017-12-08

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Rodzina z Kordoby zaprosi Au Pair do opieki nad 3 dzieci od stycznia 2018.

Lokalizacja: Kordoba, Hiszpania
Termin rozpoczęcia: styczeń 2018
Typ umowy: Kontrakt 6-12 m-cy
Wynagrodzenie: au pair

Opis stanowiska:
Rodzina hiszpańska z 3 dzieci w wieku 3, 7 i 8 lat zaprosi Au pair do opieki nad dziećmi od stycznia 2018. Rodzina mieszka w Kordobie. Au Pair będzie sprawowała samodzielną opiekę nad dziećmi 30h/tyg. Ważne jest, by przyszła niania umiała biegle angielski.

Wymagania:

wiek uczestnika Au pair Hiszpania 18 - 29 lat
Dobra znajomość j. hiszpańskiego lub j.angielskiego
Doświadczenie w opiece nad dziećmi
Gotowość do do wyjazdu na&nbs
11fb8 p;okres min. 9-12 miesięcy
ważne: oferty Au pair nie są ofertami pracy. Są to pobyty językowe u rodzin w zamian za pomoc przy opiece nad dziećmi.
Au pair musi być osobą niezamężną, niepalącą i bezdzietną

Oferujemy:

W ramach pobytu Au Pair w Hiszpanii ma zapewnione:

9-12 miesięczny pobyt w rodzinie hiszpańskiej i pracę Au Pair przy opiece nad dziećmi i możliwość nauki języka hiszpańskiego. *dostępna opcja Summer Au Pair, pobyty u rodzin 2-3 mies.
Kieszonkowe 280-320 Euro/ miesiac + gwarantowane bezpłatne zamieszkanie (własny pokój) i pełne wyżywienie.
opieka partnerskiego biura Au Pair w Hiszpanii

Procedura rekrutacyjna:

Chcesz wyjechac jako Au Pair za granicę? Jeśli spełniasz warunki uczestnictwa w Programie Au Pair Hiszpania prześlij swoje zgłoszenie na wyjazd Au Pair mailem: info@prowork.com.pl lub zarejestruj się w serwisie Prowork www.prowork.com.pl
Kontakt: tel 22 323 63 35, 502 731 065 skype: prowork_info
Polecamy promocje Au Pair 2017
Szczegółowe zasady promocji znajdziesz na naszej stronie www.prowork.com.pl
Czekamy na Twoje zapytanie i opinie o Au Pair.
Prowork bezpieczne podróże językowe -17 lat doświadczenia!

Słowa kluczowe:

AU PAIR program (zagranica)

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Prowork

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie