Sekretarka / praca przedszkole międzynarodowe / Warszawa Ochota

Dodano: 2017-12-08

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Dla naszego klienta, międzynarodowego przedszkola na Ochocie, pilnie poszukujemy osoby do pracy jako Sekretarka. Jeśli znasz angielski w stopniu dobrym i chciałabyś pracować w renomowanym przedszkolu w Warszawie, skontaktuj się z ProworkPL i prześlij do nas swoje CV!

Lokalizacja: Ochota/Warszawa, mazowieckie, Polska
Termin rozpoczęcia: styczeń 2018
Typ umowy: Stała praca
Wynagrodzenie: -

Opis stanowiska:
Klient ProworkPL, renomowane międzynarodowe przedszkole mieszczące się na Ochocie zatrudni miłą osobę ze znajomością angielskiego do pracy jako sekretarka. Wymagana jest dobra znajomość angielskiego oraz mile widziane wcześniejsze doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku. Praca w przedszkolu na pełen etat – 40 godzin tyg. od stycznia 2018.

Wymagania: mile widziane doświadczenie w branży edukacyjnej
dobra znajomość angielskiego
wysoka kultura osobista

Oferujemy: okres pracy: minimum 1 rok wynagrodzenie: do ustalenia praca stała - etat (40 godz. / tyg.).
forma zatrudnienia: umowa podpisywana bezpośrednio z pracodawcą

Procedura rekrutacyjna:
W przypadku zainteresowania niniejszą ofertą prosimy o pilne przysłanie cv na adres: recruitment@prowork.pl tel.022 828 31 34; 501 182 708, kontakt: Anna Cebula. Po otrzymaniu cv kontaktujemy się z kandydatami telefonicznie.

Słowa kluczowe:

Opieka nad dziećmi - domem (PL)

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Prowork

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie