Kasjer/ka - część etatu ELBLĄG

Dodano: 2017-12-08

Region: Warmińsko-Mazurskie

Miasto: ELBLĄG

Kategoria: Praca

Lokalizacja: ELBLĄG, Warmińsko-Mazurskie

Zakres obowiązków:
1. profesjonalne przyjęcie i obsługa klienta,
2. obsługa kasy fiskalnej i rozliczanie środków płatniczych.

Oferujemy:
1. umowa zlecenie
2. część etatu - głównie godziny popołudniowe i weekendy
3. wypłatę w formie tygodniówek
4. możliwość pracy dodatkowej
5. możliwość dostosowania godzin np. do dojazdów

Aplikacje prosimy składać mailowo m.ostiak@fallwork.pl lub telefonicznie 883-088-633
Agencja Pracy Tymczasowej FallWork nr 6231

Prosimy o dopisanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przechowywanie i przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz.883 ze zm.)".
*oferta pracy tymczasowej

Wymagania:
1. dyspozycyjność
2. aktualna ks. Sanepid

Słowa kluczowe:

Praca fizyczna

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie