Pracownik marketu Gdańsk – Wypłata Tygodniowa

Dodano: 2017-12-08

Region: Pomorskie

Miasto: Gdańsk

Kategoria: Praca

Lokalizacja: Gdańsk, Pomorskie

Zakres obowiązków:
- wykładanie towaru;
- skanowanie produktów;
- dbałość o ekspozycję;

Oferujemy:
- umowa zlecenie z pełnym ZUS-em;
- wypłaty wynagrodzenia - tygodniówki;
- zwrot części kosztów wyrobienia książeczki sanepidu

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przysłanie CV poprzez portal internetowy lub m.ostiak@fallwork.pl i 883-088-633

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

Wymagania:
- aktualna książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych;
- zaangażowanie i dyspozycyjność (również w godzinach nocnych)

Słowa kluczowe:

Praca fizyczna

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie