Pracownik ds. sprzedaży internetowej

Dodano: 2017-12-08

Region: cały kraj

Miasto:

Kategoria: Praca

Lokalizacja: cały kraj

Zakres obowiązków:
Realizacja zamówień internetowych w zakresie wybrania oraz zapakowania towarów zgodnie z życzeniem klienta z zachowaniem najwyższych standardów jakości.

Miejsce Pracy: Ożarów Mazowiecki

Oferujemy:
Zapewniamy wszystkie szkolenia więc osobom bez doświadczenia również dajemy szansę. Zapewniamy miłą atmosferę w zgranym zespole. Atrakcyjną stawkę godzinową w wysokości 17 złotych brutto na umowę zlecenie. Wypłaty w formie tygodniówek bądź miesięczne - wybór należy do Ciebie! Oczekujemy zaangażowania w pracę, uczciwości i punktualności.

*Oferta Pracy Tymczasowej

ZGŁOSZENIA OSOBISTE CODZIENNIE OD PONIEDZIAŁKU DO PIĄTKU W GODZINACH OD 9-17 POD ADRESEM: BIURO REGIONALNE FALLWORK AL.SOLIDARNOŚCI 117, IV PIĘTRO, LOKAL 412, WARSZAWA (WEJŚCIE OD AL. JANA PAWŁA)
KONTAKT TELEFONICZNY: 795-000-379 LUB 883-993-302

Wymagania:
Książeczka do celów sanitarno - epidemilogicznych
Zaangażowanie w pracę
Umiejętność pracy w zespole
Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność

Słowa kluczowe:

Sprzedaż

Agencja Pracy i Doradztwa Personalnego FallWork Sp.z o.o. cert. 6231

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie