Reprezentant ds ubezpieczeń i inwestycji

Dodano: 2017-12-13

Region: warmińsko-mazurskie

Miasto: Ełk

Kategoria: praca

Aviva jest firmą o ugruntowanej pozycji na rynku ubezpieczeniowo - finansowym. Zaufały nam 34 miliony Klientów w krajach Europy, Azji i w Kanadzie. Zapewniamy naszym Klientom bezpieczeństwo, ubezpieczając ich życie, zdrowie i majątek oraz dbamy o ich przyszłość oferując plany oszczędnościowe, inwestycyjne i emerytalne.
W Polsce to silna i rozpoznawalna marka, która jest z nami już 25 lat!!!

Miejsce pracy: Ełk

Wymagania:
Szukamy osób:

- lubiących dobrą atmosferę w pracy i w zespole
- ceniących niezależność finansową
- ambitnych i kreatywnych, chcących rozwijać się osobiście, zawodowo i finansowo
- przedsiębiorczych
- które ukończyły co najmniej szkołę średnią

Pożądane:
- doświadczenie w branżach sprzedażowych oraz obsłudze klienta

Obowiązki:
- Uczestnictwo w szkoleniach i wdrożeniu, celem uzyskania niezbędnych kwalifikacji
Przygotowywanie ofert i obsługa klienta

Oferujemy:
Oferujemy:

- kontrakt bezterminowy, podstawę i wysokie prowizje
- korzystny system premiowy
- profesjonalne szkolenia od podstaw z najwyższej półki (na poziomie europejskim)

Doceniamy:

- zaangażowanie w formie nagród, możliwości rozwoju i awansu

Zapewniamy:

- dobrą atmosferę współpracy

Słowa kluczowe:

Finanse i bankowość

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Aviva

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie