Koordynator w branży sterowania ruchem kolejowym (nr ref. 090)

Dodano: 2017-12-15

Region: lubelskie

Miasto: Biała Podlaska

Kategoria: praca

Trakcja PRKiI S.A. jedna z największych spółek giełdowych, działających w sektorze budownictwa infrastrukturalnego w tym kolejowego, drogowego oraz energetyki w Polsce.
poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Biała Podlaska

Wymagania:

Wykształcenie wyższe techniczne (specjalność urządzenia sterowania ruchem kolejowym, elektrotechnika/elektroenergetyka lub pokrewne),
Wiedza na temat systemów sterowania ruchem kolejowym,
Doświadczenie w pracy przy realizacji kontraktów obejmujących zakres SRK,
Prawo jazdy kategorii B,
Samodzielność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy,
Umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,
Gotowość do odbywania podróży służbowych.

Mile widziane:

uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności sterowanie ruchem kolejowym, lub inne obejmujące zakres SRK

Obowiązki:

Koordynacja robót w obszarze sterowania ruchem kolejowym na etapach planowania i realizacji robót,
Analiza dokumentacji i przyjętych rozwiązań - Projektu budowlanego i wykonawczego branży SRK,
Wsparcie w tworzeniu harmonogramów realizacji robót w branży SRK,
Zgłaszanie przeszkód w terminowym realizowaniu robót na kontrakcie,

Oferujemy:

Umowę o pracę,

Atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

Bogaty pakiet świadczeń socjalnych (ZFŚS, prywatna opieka medyczna),

Ciekawą, pełną wyzwań pracę, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, lidera w branży,

Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i dalszego rozwoju zawodowego,

Współpracę z najlepszymi ekspertami w branży.

Słowa kluczowe:

Kadra zarządzająca

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie