Asystent badań mammograficznych (nr ref. ASM/ZG/112017)

Dodano: 2017-12-15

Region: lubelskie

Miasto: Zamość

Kategoria: praca

Firma GRIF prowadzi rekrutację na stanowisko: asystenta badań mammograficznych.
Praca odbywać się będzie w mammobusie i jest związana z wyjazdami.

Miejsce pracy: Zamość

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe - technik elektroradiolog

Pożądane:
- kurs ochrony radiologicznej
- prawo jazdy kat. B

Obowiązki:
- przeprowadzanie badań mammograficznych
- obsługa mammografu
- dokumentacja przeprowadzonych badań
- dbanie o stan bezpieczeństwa własnego i pacjenta
- utrzymywanie stanowiska pracy w odpowiedniej czystości

Oferujemy:
- mieszkanie służbowe w Zielonej Górze
- stabilne zatrudnienie
- atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + dodatek za każde przeprowadzone badanie
- pracę na profesjonalnym sprzęcie medycznym

Słowa kluczowe:

Opieka zdrowotna

Kontakt w sprawie ogłszenia:

GRIF - Grupa Inwestycyjno - Finanonsowa

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie