SZKOLENIE I STAŻ - KUCHARZ (nr ref. SSK/LB/112017)

Dodano: 2017-12-15

Region: opolskie

Miasto: Baborów

Kategoria: praca

W ramach projektu: „Lepsze jutro nadchodzi już dziś” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, organizujemy bezpłatne szkolenie połączone ze stażem:

KUCHARZ
Miejsce szkolenia: Lewin Brzeski

Do udziału w projekcie poszukujemy mieszkańców powiatów:
- prudnickiego
- głubczyckiego
- nyskiego
- namysłowskiego
- brzeskiego

Miejsce pracy: Baborów

Wymagania:
Szukamy osób:
- mieszkańców powiatów
- długotrwale bezrobotnych
- osoby o niskich kwalifikacjach zawodowych
- z niepełnosprawnościami
- biernych zawodowo

Pożądane:

Obowiązki:
- szkolenie prowadzi do nabycia, podniesienia, uzupełnienia lub zmiany kwalifikacji zawodowych

Oferujemy:
- całkowicie bezpłatne szkolenie zakończone egzaminem
- certyfikat potwierdzający uzyskane kwalifikacje
- stypendium szkoleniowe w wysokości: 864,50 zł/netto
- trzymiesięczny staż
- stypendium stażowe w wysokości: 1400,00 zł/netto / miesięcznie
- zwrot kosztów dojazdu na staże zawodowe
- opłacenie badań lekarskich

Słowa kluczowe:

Turystyka i gastronomia

Kontakt w sprawie ogłszenia:

GRIF - Grupa Inwestycyjno - Finanonsowa

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie