Operator linii produkcyjnej (nr ref. OLP/L/102017)

Dodano: 2017-12-15

Region: opolskie

Miasto: Zawadzkie

Kategoria: praca

Firma GRIF, właściciel marki Kompetika, firma doradcza o numerze certyfikatu 7724, dla swojego Klienta poszukuje osób na stanowisko operatora linii produkcyjnej.

Miejsce pracy: Zawadzkie

Wymagania:
- wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
- motywacja i chęć do pracy

Pożądane:
- doświadczenie na podobnym stanowisku

Obowiązki:
- obsługa maszyn na linii produkcyjnej
- nadzór nad prawidłową pracą maszyn
- ewentualne korekty ustawień lub parametrów maszyn produkcyjnych w przypadku ich niewłaściwego działania
- kontrola jakościowa wytwarzanych produktów

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- pracę w systemie trzyzmianowym

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

GRIF - Grupa Inwestycyjno - Finanonsowa

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie