Piotr Berezewski - holowanie Łowicz

Ogłoszenie nr: 2192656, przeglądano: 62 razy.


Dodano: 2017-12-31

Region: łódzkie

Miasto: Łowicz

Kategoria: pozostałe

Piotr Berezewski - holowanie Łowicz

Pomoc Drogowa Piotr Berezewski proponuje swoje usługi w Łowiczu i w sąsiednich miejscowościach. Oferuje profesjonalną asystę kierowcom na trasie w przypadku kolizji czy innego niespodziewanego wypadku. Firma zdobyła już kilkuletnie doświadczenie i znaczną renomę na rynku motoryzacyjnej.


W ofercie transportowanie samochodów osobowych, dostawczych oraz busów. W Pomocy Drogowej Piotra Berezewskiego odnajdziecie Państwo tylko solidnych i godnych polecenia pracowników. Piorytetem naszym jest, aby Klienci byli zadowoleni z wykorzystanych usług. W użytkowanie oddajemy innowacyjne autolawety z całym wyposażeniem, dla jak najlepszego bezpieczeństwa pojazdu. Dodatkowo oferuję niewielkie naprawy na miejscu oraz firmowy serwis. Do podaży przyłączyła się także mobilna wulkanizacja. Wykonujemy swoją pracę przez 24 h na dobę.


Mało informacji? Zajrzyj na naszą stronę internetową naszej firmy lub skontaktuj się bezpośrednio z nami!Słowa kluczowe:

auto, biznes, firma, holowanie, inne, motoryzacja, pomoc drogowa, samochód, transport, usługiKontakt w sprawie ogłszenia:

Piotr Berezewski
735 589 620Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie

Strona główna | Darmowe ogłoszenia | Ogłoszenia regionalne | Katalog stron | Baza firm | Kontakt

Copyright - 2008 darmowe ogłoszenia e-promocja - Realizacja: smart-point.pl

Partner: Praca & Stellenangebote: Next-Jobs