Konsultant ds. obsługi klienta - praca w biurze

Dodano: 2018-01-02

Region: kujawsko-pomorskie

Miasto: Bydgoszcz

Kategoria: praca

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:

Pożądane:

Obowiązki:
- kompleksowa obsługa naszych klientów,
- przedstawienie oferty klientowi,
- sprzedaż telefoniczna,
- przygotowywanie podstawowej dokumentacji dla klienta,
- koordynacja bazą danych.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie,
- atrakcyjne wynagrodzenie; stała podstawa i premie, dzięki którym możesz zarobić nawet 2500 - 4500 zł netto miesięcznie,
- szkolenie przygotowujące do pracy,
- możliwość rozwoju osobistego,
- narzędzia potrzebne do pracy,
- pakiet socjalny (karnety na siłownię, pakiet medyczny w firmie Lux Med),
- zwrot kosztów dojazdu do pracy.

Słowa kluczowe:

Handel i obsługa klienta

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie