Opiekun stałego klienta (obsługa posprzedażowa)

Dodano: 2018-01-02

Region: kujawsko-pomorskie

Miasto: Bydgoszcz

Kategoria: praca

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
- miła osobowość i aparycja oraz naturalna umiejętność nawiązywania kontaktów,
- duża ambicja i zaangażowanie,
- motywacja i zdolność do szybkiego przyswajania wiedzy.

Pożądane:

Obowiązki:
- obsługa posprzedażowa Klientów Biznesowych,
- sprzedaż usług aktualnym Klientom (dosprzedaż, poszerzanie i przedłużanie współpracy),
- przygotowywanie umów i aneksów,
- udział w procesie obsługi reklamacji.

Oferujemy:
- pracę w zgranym i stabilnym zespole, w którym ponad 70% pracowników jest zatrudnionych w Firmie od 2 do ponad 8 lat,
- ciekawe i ambitne zadania,
- pracę w perspektywicznej i bardzo szybko rozwijającej się branży telekomunikacyjnej,
- cykl intensywnych szkoleń branżowych i coachingów,
- możliwość uzyskania certyfikatów,
- komfortowe warunki pracy w centrum Bydgoszczy,
- zatrudnienie w ramach umowy o pracę, stałe godziny pracy,
- atrakcyjne wynagrodzenie - podstawa i NIELIMITOWANE PREMIE sprzedażowe oraz BONUSY,
- podwyżki, awanse i możliwość specjalizacji, zgodnie z przejrzystą ŚCIEŻKĄ KARIERY, w tym możliwość awansu na stanowiska menedżerskie,
- benefity pozapłacowe: prywatna opieka medyczna, karta BenefitSystem.

Słowa kluczowe:

Handel i obsługa klienta

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie