Pakowanie elektroniki - Stryków

Dodano: 2018-01-03

Region: łódzkie

Miasto: Stryków

Kategoria: praca

Jako Kadry Serwis Sp. z o.o. działamy świadcząc na najwyższym poziomie usługi dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw w zakresie wynajmu pracowników tymczasowych, rekrutacji i selekcji pracowników oraz doradztwa personalnego.

Dla naszego Klienta – jednego z wiodących europejskich dystrybutorów w branży IT, poszukujemy Kandydatów do nowo otwierającej się siedziby firmy na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Stryków (Tulipan Park Stryków)

Miejsce pracy: Stryków

Wymagania:
- sprawność fizyczna,
- dyspozycyjność i chęć do pracy,
- odpowiedzialność oraz dokładność.

Pożądane:

Obowiązki:
- prace na magazynie, skanowanie, pakowanie,
- dbanie o dokładność wykonywanej pracy.

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- bogaty pakiet socjalny,
- atrakcyjne wynagrodzenie.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych przesyłanych w aplikacjach, jest firma Kadry Serwis Sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie przy ulicy Teofila Firlika 29. Dane osobowe są przetwarzane, archiwizowane oraz wykorzystywane w późniejszych w procesach rekrutacyjnych oraz w celu wykonywanie prac prowadzonych wyłącznie przez w/w firmę. Przesłane dane osobowe mogą zostać udostępnione podmiotom upoważnionym oraz współpracującym (potencjalnym pracodawcom).”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.
jest to oferta pracy tymczasowej.

11779 – numer wpisu do rejestru Agencji Zatrudnienia.

Słowa kluczowe:

Transport i logistyka

Kontakt w sprawie ogłszenia:

KADRY SERWIS Sp. z o.o.

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie