Pracuj w telemarketingu dla Kancelarii Prawnej! Projekt prestiż

Dodano: 2018-01-10

Region: kujawsko-pomorskie

Miasto: Toruń

Kategoria: praca

Miejsce pracy: Toruń

Wymagania:

Pożądane:

Obowiązki:
Zatrudnimy na stanowisko:
Pracownik działu Telefonicznej Obsługi Klienta w Kancelarii Prawnej

Kancelaria Prawna w Toruniu poszukuje osoby na stanowisko Pracownika Biura Telefonicznej Obsługi Klienta - dział klienta biznesowego /dział handlowy - sprzedaż usług prawnych/

Kogo szukamy?
Przede wszystkim poszukujemy osób lubiących pracę z ludźmi, dyspozycyjnych, z entuzjazmem podchodzących do nowych wyzwań, a przede wszystkim komunikatywnych i kontaktowych, które lubią prowadzić rozmowy telefoniczne i sprawia im przyjemność praca z Klientem.

A poza tym kogoś, kto cechuje się również:
•bardzo dobrą znajomością języka polskiego
•minimum rocznym doświadczeniem na podobnym stanowisku
•biegłością w obsłudze programów pakietu Office
•doskonałą organizacją pracy
•umiejętnością pracy w zespole oraz pod presją czasu
•wysoką kulturą osobistą

Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej.

Oferujemy:

Słowa kluczowe:

Handel i obsługa klienta

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie