HR Manager (nr ref. /3000)

Dodano: 2018-01-10

Region: warmińsko-mazurskie

Miasto: Olsztyn

Kategoria: praca

Synergia Konsulting (Certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 5878) jest polską firmą doradczo-konsultingową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości, twórczych rozwiązań z zakresu rekrutacji menedżerów oraz specjalistów najwyższej klasy.

W chwili obecnej, w imieniu naszego Klienta, poszukujemy najlepszych Kandydatów gotowych objąć stanowisko:

HR Manager miejsce pracy: okolice Olsztyna

Kim jest nasz klient?
- jednym z wiodących liderów w swojej branży,
- prężnie działającą firmą produkcyjną,
- grupą o międzynarodowym zasięgu.

Miejsce pracy: Olsztyn

Wymagania:
Nasz Klient szuka osoby:
- z bogatym doświadczeniem na podobnym stanowisku w zakresie wdrażania i realizacji polityki personalnej w przedsiębiorstwie
- z wykształceniem wyższym
- z bardzo dobrą znajomością przepisów prawa pracy oraz zagadnień z zakresu ZZL
- biegle posługującej się komputerem (pakiet MS Office)
- z wysoko rozwiniętymi umiejętnościami interpersonalnymi
- z komunikatywną znajomością języka angielskiego
- dyspozycyjnej, mobilnej

Pożądane:

Obowiązki:
Na codzienną pracę HR Managera składa się:
- realizacja strategii HR w przedsiębiorstwie
- nadzór nad procesem naliczania wynagrodzeń i obsługi kadrowej zgodnie z Przepisami Prawa Pracy
- nadzór nad procesami rekrutacji oraz nad polityką szkoleniową
- raportowanie do przełożonych

Oferujemy:
Jeśli oczekujesz:
- ciekawych wyzwań
- możliwości do dalszego, intensywnego rozwoju
- pracy w międzynarodowej firmie, znanej ze swych produktów na całym świecie
- stabilnej i atrakcyjnie wynagradzanej pracy
i postawiłaś/eś znak = między swoimi oczekiwaniami a wymaganiami naszego klienta stwórzmy wspólnie efekt synergii!

Nasza sugestia – dobrym rozpoczęciem znajomości będzie Twoje CV – pochwal się nim – pamiętając, aby dokładnie opisać swój obecny zakres obowiązków.

Decyzję pozostawiamy Tobie!

Prosimy również o umieszczenie w CV klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Synergia Konsulting ul. H. Sienkiewicza 31/2, 65-431 Zielona Góra dla potrzeb niezbędnych do realizacji procedury tej i przyszłych rekrutacji - zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje mi prawo wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia."

Słowa kluczowe:

Human Resources

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Synergia Konsulting

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie