Mechanik maszyn i urządzeń przemysłowych

Dodano: 2018-01-10

Region: śląskie

Miasto: Katowice

Kategoria: praca

AKE Robotics specjalizuje się w automatyzacji i robotyzacji procesów przemysłowych od planowania i projektowania po implementację rozwiązań u Klientów. Działamy głównie w branży automotive, współpracując z największymi firmami motoryzacyjnymi z całego świata.

Do naszego zespołu szukamy pasjonata na stanowisko:

Mechanik

Miejsce pracy: Katowice

Wymagania:
Poszukujemy kandydatów:
• doświadczonych w realizacjach budowy i modernizacji maszyn / urządzeń
• znających techniki montażu i demontażu maszyn i urządzeń mechanicznych
• z praktyczną umiejętnością korzystania z rysunku technicznego i dokumentacji technicznej
• sprawnie posługujących się narzędziami takimi jak: szlifierka, wiertarka, piła i inne wykorzystywane przy pracach mechanicznych
• posiadających prawo jazdy kat. B
• dobrze zorganizowanych i lubiących swoją pracę

Pożądane:
Mile widziane:
• aktualne uprawnienia spawalnicze
• znajomość zagadnień pneumatyki

Obowiązki:
• prefabrykacja, budowa i modernizacja maszyn i urządzeń z zakresu automatyki przemysłowej
• montaż maszyn i urządzeń
• udział w uruchamianiu nowych linii, maszyn, urządzeń oraz modernizacji linii, maszyn, urządzeń
• ścisła współpraca z zespołem elektrycznym oraz działem konstrukcji mechanicznej

Oferujemy:
• umowę o pracę na pełen etat
• stały dostęp do najnowszych technologii
• udział w ciekawych projektach w branży motoryzacyjnej i nie tylko
• pracę w otoczeniu najlepszych specjalistów w branży
• niezbędne narzędzia pracy
• pakiet medyczny, ubezpieczenie grupowe, szkolenia językowe

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

AKE Robotics

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie