Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny (Szczecin)) (nr ref. 1451/01/2018)

Dodano: 2018-01-10

Region: zachodniopomorskie

Miasto: Szczecin

Kategoria: praca

Milado Centrum Rozwoju Personalnego (nr KRAZ 14555) jest firmą, która od 13 lat skutecznie realizuje rekrutacje pracowników oraz szkolenia dla Klientów z różnych branż na terenie całego kraju.

Naszym klientem jest polski producent farmaceutyczny istniejący na rynku od ponad 60 lat. Dostarcza leki, suplementy diety, kosmetyki, substancje czynne dla przemysłu farmaceutycznego. Firma buduje zintegrowany system zarządzania jakością. Ma odbiorców na terenie całego kraju. W związku z rozwojem firmy, dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Farmaceutyczno-Medyczny
(Szczecin, zachodnio-pomorskie)

Miejsce pracy: Szczecin

Wymagania:
Kogo poszukujemy?
Jeśli:
- Znasz branżę medyczną lub farmaceutyczną
- Masz doświadczenie w aktywnym pozyskiwaniu klientów
- Znasz i wykorzystujesz w praktyce techniki sprzedaży
- Potrafisz prowadzić rozmowy i prezentacje handlowe
- Masz wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne
- Jesteś osobą otwartą, odpowiedzialną i nastawioną na realizację celów
- Posiadasz prawo jazdy kat. B
To oznacza, że ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Pożądane:

Obowiązki:
Czym będziesz się zajmował na nowym stanowisku?
- Aktywnym pozyskiwaniem klientów na produkty firmy
- Budowaniem i utrzymywaniem relacji biznesowych z klientami
- Prezentowaniem oferty firmy i prowadzeniem spotkań z klientami
- Realizacją planów sprzedażowych

Oferujemy:
Dlaczego warto rozpocząć pracę właśnie w tej firmie?
Nasz klient oferuje:
- Stałą pracę na pełen etat w formie umowy o pracę
- Stałe, atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię uzależnioną od realizacji celów sprzedażowych
- Pracę mobilną na terenie woj.pl.

Prosimy o umieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji” (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 r. o ochronie danych osobowych).

Słowa kluczowe:

Handel i obsługa klienta

Kontakt w sprawie ogłszenia:

Milado Centrum Rozwoju Personalnego

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie