Elektromechanik

Dodano: 2018-01-10

Region: zachodniopomorskie

Miasto: Choszczno

Kategoria: praca

Firma 2×3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego.
Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów.

Siedziba firmy mieści się w Krzęcinie (woj. zachodniopomorskie).

Miejsce pracy: Krzęcin

Miejsce pracy: Choszczno

Wymagania:
- wykształcenie zawodowe lub średnie o kierunku elektromechanik, automatyk lub pokrewne
- umiejętność posługiwania się dokumentacją techniczną, czytania schematów elektrycznych, hydraulicznych i pneumatycznych
- wiedza z zakresu budowy maszyn, automatyzacji produkcji, elektroniki, elektryki, pneumatyki i mechaniki
- zdolność analitycznego myślenia
- umiejętność pracy zespołowej i dobra organizacja własnej pracy
- gotowość do pracy w systemie zmianowym

Pożądane:
- uprawnienia SEP

Obowiązki:
- nadzór nad pracą maszyn i urządzeń
- wykonywanie przeglądów maszyn i urządzeń zgodnie z harmonogramem
- zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne niezbędne do wykonywania prac
- wykonywanie napraw maszyn i urządzeń
- prowadzenie dokumentacji związanej z dokonanymi naprawami i przeglądami

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie
- umowę o pracę na pełny etat
- pracę na 2 zmiany
- stabilne warunki zatrudnienia

Słowa kluczowe:

Pozostałe zawody

Kontakt w sprawie ogłszenia:

2x3

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie