TECHNOLOG - KONSTRUKTOR

Dodano: 2018-01-10

Region: zachodniopomorskie

Miasto: Barlinek

Kategoria: praca

Firma 2×3 S.A. istnieje na rynku od 1996 r. Z sukcesem zajmuje się projektowaniem, produkcją oraz dystrybucją wysokiej jakości produktów komunikacji wizualnej z przeznaczeniem dla biura, szkoły, instytucji administracji publicznej, przedsiębiorstw różnych branż, rynku reklamowego, jak również do użytku domowego.
Charakterystyczną cechą naszej oferty jest jej elastyczność oraz szeroka gama produktów.

Siedziba firmy mieści się w Krzęcinie (woj. zachodniopomorskie).

Miejsce pracy: Krzęcin

Miejsce pracy: Barlinek

Wymagania:
- wykształcenia wyższego technicznego – preferowany profil mechaniczny
- znajomości rysunku technicznego
- umiejętności tworzenia dokumentacji w programie SolidWorks
- dobrej znajomości MS Office
- komunikatywnej znajomości języka angielskiego
- kreatywności, samodzielności, komunikatywności, umiejętności pracy w zespole
- dynamiki w działaniu
- umiejętności analitycznego myślenia

Pożądane:
- znajomość obsługi systemów klasy ERP

Obowiązki:
- opracowywanie oraz tworzenie technologii wytwarzania produktów
- tworzenie wycen wyrobów gotowych
- tworzenie dokumentacji technicznej
- nadzór nad zgodnością wykonywanych produktów z technologią oraz dokumentacją techniczną
- projektowanie oraz wdrażanie nowych produktów
- udoskonalanie istniejących produktów
- optymalizacja procesów produkcyjnych
- współpraca z osobami zarządzającymi produkcją oraz technologami

Oferujemy:
- stabilną i interesującą pracę
- niezbędne narzędzia pracy
- przyjazną atmosferę pracy

Słowa kluczowe:

Produkcja

Kontakt w sprawie ogłszenia:

2x3

Wyszukiwanie

>> najczęściej wyszukiwanie